O KS Development

Firma KS Development Sp. z o.o. powstała w roku 2006 i od tego czasu prężnie rozwija się na rynku lubelskim. Celem spółki jest dostarczanie mieszkań w jak najlepszym standardzie.

Mieszkania lublin rynek pierwotny

W naszych inwestycjach wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz wysokiej jakości materiały budowlane. Dbamy o wygodę, komfort i dobro Klienta. Wielką wagę przywiązujemy do architektury i funkcjonalności naszych inwestycji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych Klientów starannie dobieramy lokalizacje. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele projektów.
Grono naszych dotychczasowych inwestycji skupionych jest na osiedlu Rudnik, m.in. dwa budynki mieszkalne wielorodzinne przy ulicy Dożynkowej oraz kompleks mieszkaniowy przy ulicy Laurowej. W ostatnich latach skupiliśmy się głównie na budownictwie w centrum miasta. Wybudowaliśmy m.in. budynki przy ul. Dolnej Panny Marii, Lubartowskiej i Szewskiej, poprawiając tym samym wizerunek starszych dzielnic miasta. Staramy się, aby nasze budynki współgrały z kontekstem miejsca, ale jednocześnie odświeżały oblicze danego osiedla.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!